EDUKACYJNE

Jak wiadomo, każdy rodzic chce dla swojego dziecka wszystkiego co najlepsze. Prowadzony przez nas sklep internetowy to miejsce, w którym znaleźć można zabawki edukacyjne, które nie tylko będą bawić, ale i uczyć. Wśród asortymentu znajdują się ponadczasowe liczydła, a także tablice i kostki edukacyjne wspomagające naukę alfabetu i nie tylko. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Sprawdź!

Rozwój sensoryczny malucha

Wspieranie rozwoju dziecka poprzez zabawę to bardzo łatwa droga do stymulacji mózgu, a także koordynacji ruchowej maluszka. Dbanie o prawidłowy rozwój sensoryczny dziecka warto zacząć od pierwszych dni życia pociechy, wybierając przede wszystkim produkty, które są bezpieczne i dopasowane do możliwości malucha.
Dostępne w naszym asortymencie zabawki, między innymi tablice i kostki edukacyjne dbają nie tylko o rozwój precyzji ruchów palców i dłoni, ale też logicznego myślenia. Ponadto dzięki nim można wdrożyć naukę alfabetu, liczenia czy kolorów. Szeroki wybór naszych produktów wykonana jest z ekologicznego, naturalnego, biodegradowalnego, a także hipoalergicznego materiału, jakim jest drewno. Jest ono bardzo bezpieczne nie tylko dla dziecka, ale i środowiska. Nauka alfabetu czy liczenia nie musi być nudna, bowiem nasze produkty zawierają kolorowe obrazki i ciekawe kształty.

Jak wybrać tablicę edukacyjną dla dziecka?

Idąc z modą na zabawki edukacyjne, w naszym asortymencie dostępne są tablice i kostki, za pomocą których dziecko może się uczyć emocji, geografii, liczenia czy alfabetu. Zadbaliśmy o to, by wspomniane produkty dotyczyły różnych sfer życia. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane tablice i kostki edukacyjne sprawiają, że dzieci uczą się cyklu życia ryb czy roślin, czytania godzin, a także produktów, które zadziałają i zostaną przyciągnięcie przez magnes.

Manipulacyjne tablice i kostki to także świetny pomysł na prezent urodzinowy czy świąteczny dla malucha, który rozpoczął naukę liczenia czy alfabetu w przedszkolu lub szkole. Ponadto nasze sortery kształtów to świetny upominek dla maluszka, który dopiero poznaje otaczający go świat. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą Państwu przy wyborze odpowiedniego produktu z naszego asortymentu.

Wyświetlanie 1–20 z 23 wyników